24 czerwca 2024 r.
 • 1 Profesjonalna obsługa zamówień
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą gadżetów reklamowych. Po wybraniu gadżetów prosimy o kontakt z naszym konsultantem.
  Przedstawi on ofertę końcową na wykonanie gadżetów i zaproponuje atrakcyjne promocje. Gadżety dostarczymy pod wskazany adres lub roześlemy wg listy adresów.
 • 1 Promocje dla naszych stałych klientów
  Na dreamgadgets.pl doceniamy naszych stałych klientów. Specjalnie dla nich przygotowujemy specjalne promocje oraz jako pierwsi dowiadują się oni o naszych wyprzedażach.
  Zapraszamy także do korzystania z naszego newsletter-a.
 • 1 Jesteśmy gotowi na zime!
  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele gadżetów zimowych, dzięki którym będą mogli Państwo reklamować swoją firmę nawet w zimowych warunkach pogodowych!

gadżety reklamoweKluby motoryzacyjne

Zapraszamy do rejestracji kluby motoryzacyjne.

Dzięki rejestracji otrzymujecie stałą informację o nowościach i promocjach oraz możliwość w dowolnym momencie zamawiania kolejnej serii gadżetów, jak również indywidualnych zamówień.

Pomagamy zarejestrowanym klubom w realizacji gadżetów klubowych i zlotowych, zajmujemy się dystrubucją gadżetów do wszystkich klubowiczów oraz umieszczamy na naszych stronach informacje o Waszym klubie i zlotach.


Formularz zgłoszenia klubu:
Osoba kontaktowa *
Wpisz dane.Niewłaściwy format.
Adres e-mail *
Wpisz swój e-mail.Niewłaściwy format.
Telefon *
Podaj numer telefonu.Niewłaściwy format.
Nazwa klubu *
Wpisz dane.Niewłaściwy format.
Krótki opis klubu *
Wpisz treść.

* Pola wymagane do wypelnienia

pomoc i zamawianie

Nasi konsultanci czekają na Państwa codziennie od 9 do 17.

Tel.:606992024

sprzedaz@dreamgadgets.pl
nowości
02 grudnia 2009 r.
Zimowe promocje!

Zimowe promocje!Informujemy, że w seriwsie dreamgadgets.pl pojawiła się już zimowa oferta promocyjna gadżetów reklamowych!! Zapraszamy do zamawiania!

czytaj więcej


02 grudnia 2009 r.
Startujemy z nowym serwisem!

Startujemy z nowym serwisem!Miło nam zaprezentować Państwu zupełnie nowy serwis internetowy przedstawiający katalog gadżetów reklamowych .

czytaj więcej